Coaching językowy to nowatorski projekt, który powstał na bazie zainteresowań rozwojem osobistym i pasji do nauki języków obcych. Jako doświadczony lektor języka angielskiego miałem okazję do prowadzenia kursów w oparciu o wiele popularnych metod. Jednak ta wieloletnia praktyka, uświadomiła mi, że wiele z tych metod jest nieefektywnych. Jestem bowiem przekonany, że zanim przystąpimy do nauki języka obcego w pierwszej kolejności musimy pokonać ograniczające nas przekonania - nie umiem, nie potrafię, nigdy się tego nie nauczę.

Coaching językowy to coś więcej niż sama nauka języka, coaching językowy to przede wszystkim - praca nad samym sobą, swoją motywacją, pewnością siebie, przekonaniami i zaangażowaniem. Wychodzimy z założenia, że wszystko czego potrzebujesz, żeby nauczyć się języka obcego już w sobie masz, wystarczy tylko, że sobie to uświadomisz i weźmiesz za to odpowiedzialność.

Zapraszamy Cię do wyjścia ze strefy komfortu, pozbycia się ograniczających przekonań i stworzenia przestrzeni, w której zadzieją się cuda, cuda językowe !

napisz do nas

Szukasz Profesjonalnego Szkolenia.

Język angielski - na wszystkich poziomach zaawansowania w tym także dla początkujących